Menü

Adres

Şekerpınar, Balkaya Sk. No:3, 41435 Çayırova/Kocaeli

Telefon

444 33 46

E-Posta

info@www.demirhan.com.tr

e-Katalog
e-Katalog

İnsan Kaynakları

İşe Alma Süreçleri:

Sektörde lider ve global olan şirketimiz, gerekli planlamalar yapılarak, şeffaf ve standart bir şekilde işe alım prosesini gerçekleştirmektedir. Kurum kültürüne uygun, evrensel kurallara saygılı şirketimiz, vizyon ve misyonunu destekleyecek ve yükseltecek ilkelerimiz ile işe alım sürecini yönetmekteyiz.

Kullandığımız online insan kaynakları siteleri ile personel ihtiyacımızı duyurur ve buradan yapılan başvurular ile uygun adayları ön görüşmeye davet ederiz. Bu görüşmeler sonrasında, en uygun adaylar 2. Aşama görüşmelerine davet edilir ve bölüm şefi ile görüşmeleri sağlanır. Ardından şirket politikasına en uygun ve nitelikli adaya iş teklifi yapılır.

 

DEMİRHAN Ayrıcalığı:

Demirhan olarak; Çalışan motivasyonunu arttıracak ve başarıyı getirecek şirket performans politikasını uyguluyoruz. Emeğin en yüce değer kabul edildiği şirket politikamızla, çalışan mutluluğunu üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden ve daima ileriyi hedefleyen şirketimizin kapılarını, sağlam adımlar ile hedeflerine ve hayallerine koşan, yenilikçi, vizyon ve misyon sahibi herkese sonuna kadar açıyoruz.

    40 Yılı Aşkın Tecrübe